ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! ВРЕМЯ ИДЁТ!!! знайдіть площу прямокутного трикутника з катетом 8 см і гіпотенузою

10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шулятьева Софочка.

Відповідь:

S = 24 см2

Пояснення:

Площа прямокутного трикутника - це половина добутку його катетів:

S=\frac{1}{2} ab

За теоремою Піфагора знайдемо невідомий нам катет:

a=\sqrt{c^{2}-b^{2}  } =\sqrt{10^{2}-8^{2}  } =\sqrt{100-64} =\sqrt{36} =6

Знайдемо площу трикутника:

S=\frac{1}{2} ab=\frac{1}{2} *8*6=24