довжина першої сторони трикутника дорівнює 6,7 см, а другої на 1,9 см менша. знайдіть довжину

третьої сторони, якщо перимитер трикутника дорівнює 20,9 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сырокваша Данила.

Ответ:

9,4 см

Объяснение:

6,7-1,9=4,8 друга

6,7+4,8= 11,5 перша і друга

20,9-11,5=9,4 третя