Півкруг діаметра 40 м згорнули в конус. Знайдіть твірну конуса


Ответы на вопрос

Отвечает Тилинька Орест.

Ответ:

Твірна дорівнює 20см

Объяснение:

R=D/2=40/2=20м

Радіус розгортки і є твірна конуса