Лікувальний засіб «Гірчичник» аркуш цупкого паперу розміром 8х12,5 см, вкритий шаром знежиреного

порошку з насіння гірчиці, товщиною 0,3-0,55 мм. Хворому під час лікування поставили 4 таких гірчичники. З'ясуйте, яку площу тіла хворого було вкрито гірчичниками і який об'єм гірчиці за цих умов було використано.

Ответы на вопрос

Отвечает Старосельская Марина.

Ответ:

S=400см площа тіла хворого

V=17см³ об'єм гірчиці

Объяснение:

S=8×12,5×4=400 см² площа тіла хворого.

(0,3+0,55)/2=0,425мм в середньому товщина гірчиці.

0,425мм=0,0425см (мм→см)

V=S*0,0425=400*0,0425=17см³ об'єм гірчиці