Розвязати систему рівнянь способом підставки x+y=6 3x+4y=19


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

( x, y ) = ( 5, 1 )

Объяснение:

1) x = 6-y

3x + 4y= 19

2) Підставляємо значення х в рівння 3х + 4у = 19

3 ( 6-y ) + 4y = 19

18 - 3y + 4y = 19

18 + y = 19

y = 19 - 18

y = 1

3) Підставимо дане значення в рівняння х = 6-у

х = 6 - 1

х = 5