Розв'язати систему рівнянь способом способом додавання додавання 3x+2y=-9,4x-y=1


Ответы на вопрос

Отвечает Грицкевич Катя.

Ответ:

Объяснение:

3 х +2 y =-9

4x - y = 1

умножим второе уравнение на 2

3 х +2 y = -9

8x - 2 y = 2

11 x = -7

x = -7/11

y = 4x - 1 = 4 * -7/11 -1 = -28/11 - 11/11 = -39/11