Підставка для канцелярського приладнання має форму правильної трикутної призми без верхньої основи.

Периметр бiчної гранi цiєї підставки дорівнює 40 см. Знайдіть площу бiчної поверхні підставки, якщо сторона її основи дорівнюс 10 см. СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахненко Альона.

Ответ:

300см²

Объяснение:

Дано:

Треугольная призма

а=10см сторона основания

Ргр=40см периметр грани

Sбок=?

Решение

h=(Pгр-2*а)/2=(40-2*10)/2=20/2=10 см высота призмы.

Росн=3*а=10*3=30см.

Sбок=Росн*h=10*30=300см²