Розв’яжіть задачу (складіть короткі умови): Довжина прямокутника - 1,2 см, о ширина втричі менша за

довжину. Знайдіть периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Семеволос Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

a- 1,2см

b-  ? у 3 рази < а

Р- ?

1,2 : 3= 0,4 см ширина

Периметр дорівнює : Р= 2(a+b)= 2 (1,2+ 0,4)=3,2 см

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Длина = 1,2 см = 12 мм

Ширина = ? см, в 3 р. < длины

Р = ? см

1) 12 : 3 = 4 (мм) - ширина

2) 2 * (12 + 4) = 2 * 16 = 32 (мм) = 3,2 (см) - периметр