Периметр паралелограма дорівнює 46 см. Знайдіть довжини його сторін, якщо одна з них на 3 см більша

за другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Седин Сергей.

Ответ:

Ответ: Сторiн 1 =10 см; Сторiн 2 =13 см

Объяснение:

P=46 см

Сторiн 1 =x

Cторiн 2 =x+3

P=2(a+b)

2(x+x+3)=46

4x+6=46

4x=40

x=10 см

x+3=10+3=13 см

Ответ: Сторiн 1 =10 см; Сторiн 2 =13 см