Коло вписане в рівнобедрений трикутник ділить його бічну сторону на відрізки 2 см і 7 см починаючи

від основи Знайдітьпериметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Баскаль Елизавета.

Ответ:

22см

Объяснение:

AK=AM=LC=MC=2cм, КВ=В L=7cм. AB =BC=AK+KB=2+7=9см

АС= АМ+МС=2+2=4см

P=AB+BC+AC=9+9+4=22см