Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 26см а висота трикутника проведена до його основи

-10см. Обчисліть площу даного трикутника (срочно пж!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Hugrov Alex.

Ответ:

624

Объяснение:

вычеслим пол стороны основания

(с/2)^2=26^2-10^2=576

c/2=24  c=48

S=(48*26)/2=624