3. Дано АВ = 13см, ВС = 8 см, Точки М і К середини АВ i ВС. знайти АМ., МК ПОМОГИТЕЕЕ​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алиса.

Ответ:

Объяснение:

Отже, довжина АМ дорівнює половині довжини відрізка ВС. Так як ВС = 8 см, то АМ = 8/2 = 4 см.

Так само, для знаходження довжини МК можна застосувати ту ж теорему. Оскільки МК — середня лінія трикутника АВС, то вона паралельна до відрізка АВ і має довжину, яка дорівнює половині довжини відрізка АВ.

Отже, довжина МК дорівнює половині довжини відрізка АВ. Так як АВ = 13 см, то МК = 13/2 = 6.5 см.

Отже, АМ = 4 см і МК = 6.5 см.