Діагональ квадрата 5 корінь із 2см. Обчислити площу квадрата.


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенок Денис.

Ответ:

Площа квадрата дорівнює 25см²

Объяснение:

d=5√2см

S=d²/2=(5√2)²/2=25см²

Отвечает Нефёдов Ярик.

Ответ:

Діагональ квадрата може бути розкладена на дві сторони за допомогою теореми Піфагора. Якщо \(d\) - діагональ, \(s\) - сторона квадрата, то маємо:

\[d^2 = s^2 + s^2\]

У даному випадку, діагональ \(d = 5\sqrt{2}\) см.

Підставимо значення і вирішимо для \(s\):

\[(5\sqrt{2})^2 = s^2 + s^2\]

\[50 = 2s^2\]

\[s^2 = 25\]

\[s = 5\]

Отже, сторона квадрата дорівнює 5 см. Тепер можемо знайти площу квадрата:

\[Площа = s^2 = 5^2 = 25\{ см}^2\]

Объяснение: