Кути опуклого п'ятикутника відносяться як 2:3:4:5:6.Знайдіть ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

180*(5-2)=2х+3х+4х+5х+6х⇒20х=180*3; х=27°, наименьший угол равен 27°*2=54°, затем 27°*3=81°;  27°*4= 108°; 27°*5=135°;  27°*6=162°