Знайдіть: 1) суму кутів опуклого 17-кутника;2) градусну міру кута опуклого дев’ятикутника, якщо

всі кути рівні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Искакова Маржан.

Відповідь:

1) S = 2700°

2)∠α = 140°

Пояснення:

Формула знаходження суми кутів n-кутника

S =  180(n - 2) = 180 (17 - 2)

S = 180 * 15 = 2700°

Формула знаходження градусної міри кута n-кутника

S = \frac{180(n-2)}{n} = \frac{180(9-2)}{9} = \frac{180*7}{9} = \frac{20 * 7}{1} = 140