Знайдіть координати точки, яка буде центром симетрії для точок А(0; 6) та В(–1; 6).


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Рома.

Ответ:

(-0.5 ; 6)

Объяснение:

Допустим точка О(х ; у)

х = (0-1)/2 = -0.5

у = (6+6)/2 = 6