Будьласка Точка В лежить між точками М і К. Знайдіть МВ, якщо МК-36 мм, а ВК-1,2 см. ДАЮ ВСІ БАЛИ


Ответы на вопрос

Отвечает Трошкин Артём.

Відповідь:

2.4см

Пояснення:

MB=MK-BK=36-12=24мм=2.4см