знайти величину кожного з кутів, які утворилися за перетину двох прямих якщо величини двох із них

відносяться як 3:7

Ответы на вопрос

Отвечает Муллина Ирина.

Спочатку знайдемо 2 суміжних кути

Введемо коєфіцієнт пропрційності

3х=7х=180° ( так як воні суміжні)

10х=180°

х=18°

3х=3*18°=54

7х=7*18°=146°

а остальні два будуть довівнювать своїм протвлежним.