Знайдіть площу рівнобедреного трикутника бічна сторона дорівнює 15 см а висота до основи дорівнює

10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.

Ответ:         111.8  см².  

Объяснение:

ABC - треугольник

AB=BC=15 см

Высота BH=10 см

***************

S=?

Решение

S=1/2AC*BH.

AC=2x;

По т. Пифагора

x=√(AB²-BH²) = √(15²-10²) = √(225-100) = √125 = 5√5 см;

AC=2x=2*5√5 = 10√5 см.

S(ABC) = 1/2 *10√5*10 = 50√5 см²≈  111.8  см².