2) Довести ,що відрізок АВ являється діаметром кола (Х-5)²+ (у+4)²=17,якщо А (1;-5),В (9;-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитова Акмарал.

Ответ:

из задачи

x1=1

x2=9

y1-5

y2=-3

AB=(x2-x1;y2-y1)

AB=(8;2)

x=8

y=2

(8-5)²+(2+4)²=9+36=47

Объяснение:

проверь там 17 или 47?