1. (0,5 бала) у рівних трикутниках CDE i MNK NK =15 cm, СЕ-14 см, а периметр трикутника MNК

дорівнює 40 см. Знайдіть сторону CD.

Ответы на вопрос

Отвечает Полунина Соня.

Ответ:

СD=11см

Объяснение:

У рівних трикутниках відповідні сторони рівні.

СЕ=МК=17см

NK=DE=15см

MN=CD

Р(∆МNK)=MN+NK+MK;

→MN=P(∆MNK)-(NK+MK)=40-(15+14)=

=40-29=11см

MN=CD=11см