Скільки сторін в опуклого п-кутника, якщо сума його кутів дорівнює 5040 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Гимаева Лиля.

Ответ:

Сума внутрішніх кутів n-кутника може бути обчислена за формулою: (n - 2) * 180 градусів, де n є кількістю сторін полігона.

У вашому випадку, сума внутрішніх кутів дорівнює 5040 градусів. Тому, за формулою:

(n - 2) * 180 = 5040

Розкриваємо дужки:

180n - 360 = 5040

Додаємо 360 до обох боків:

180n = 5400

Ділимо обидві сторони на 180:

n = 5400 / 180

n = 30

Таким чином, опуклий n-кутник має 30 сторін.