Бічна сторона рівнобедреного трикутника 3 см, основа 4 см. Який периметр ?


Ответы на вопрос

Отвечает Асланов Рафо.

Бічна сторона рівнобедреного трикутника 3 см, основа 4 см. Який периметр?

Відповідь:

Периметр рівнобедреного трикутника - 10 сантиметрів

Пояснення:

Периметр рівнобедреного трикутника знаходиться за допомогою послідовно складених довжин його сторін або помноженої довжини бічної сторони на 2 і доданої до твору довжини основи.

Знаходимо периметр, складаючи сторони:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

P = 3 + 3 + 4 = 6 + 4 = 10 см.

Знаходимо периметр за допомогою множення та додавання:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

P = 3 * 2 + 4 = 6 + 4 = 10 см.

___________________________________________________________

ᚨᚾᛏᛁᛋᛈᛁᚱᚨᛚᛋ