Знайдіть площу паралелограма ABCD; якщо AB=6см ,DH=4см 9класс


Ответы на вопрос

Отвечает Никитенко Снежана.

Ответ:

24 см²

Объяснение:

Згадаємо формулу площі паралелограма:

S=a*hₐ

Підставимо необхідні числа:

S=6*4=24(см²)

В:24 см².