Бічна сторона рівнобедреного трикутника на 2 см менша за основу. Знайдіть периметр трикутника, якщо

його бічна сторона дорівнює 9см. * 1 балл 31 см 25 см 29 см 35 см

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Боковая сторона 9

Основание 9+2=11

Периметр = 2 боковые стороны + основание = 2*9+11=18+11=29см