-36. Дві сторони прямокутного трикутника дорівнюють 6 см і 8 см. Знайдіть довжину третьої сторони.

Скільки розв'язків має задача?​

Ответы на вопрос

Отвечает Логачёва Кира.

2 варианта

1)

6 и 8 - это катеты

гипотенуза - ?

гипотенуза  = (6^2 + 8^2)^(1/2) = 10

2)

катет1  = 6

гипотенуза = 8 (гипотенуза больше катетов)

катет2 -?

катет2  = \sqrt{8^2 - 6^2}  = \sqrt{64 - 36}  = \sqrt{28}  = 2\sqrt{7}