Сторони паралелограма відносяться як 5 : 2. Знай- діть периметр паралелограма, якщо різниця цих

сторін дорівнює 15 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильичёва Анна.

Відповідь:

периметр паралелограма дорівнює 70см

Пояснення:

У паралелограма протилежні сторони рівні .

Нехай коефіцієнт пропорційності х,

тоді маємо сторони: одна 5х, а їй суміжна 2х ;

різниця між сторонами 5х-2х = 15;

3х=15,  тоді  х = 15/3; х =5

Отже, одна сторона 5*5=25см, інша 5*2=10см. ,відносяться як 5 : 2.

Периметр – сума всіх сторін, тобто. Р= 2*(25+10)=70см