ДАЮ 50 БАЛІВ Один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 12см, а інший на 8 см менший за

гіпотенузу. Знайдіть : 1)P∆2)S∆3)r4)R​

Ответы на вопрос

Отвечает Гузов Егор.

Ответ:

Объяснение:

a=12, b=c-8.\\a^2+b^2=c^2\\144+(c-8)^2=c^2\\144+c^2-16c+64=c^2\\16c=208= > c=13, b=13-8=5

1)1)P=a+b+c=12+5+13=30\\2)S=\frac{1}{2}*12*5=30\\ 3) S=p*r= > r=\frac{2S}{a+b+c} =\frac{2*30}{30}=2\\ 4)S=\frac{abc}{4R}= > R=\frac{abc}{4S}=\frac{12*5*13}{4*30}=6,5