12. Знайди гострі кути прямокутного трикутника, якщо один з них на 16° більший, ніж інший 66°,

82° 37°, 53° 53°, 69° 26°, 154°

Ответы на вопрос

Отвечает Талкиг Ваня.

Ответ:

37;53

Объяснение:

180-90=90

90-16=74

74:2=37 менший кут

37+16=53 більший кут