Решите пожалуйста!!! 1) Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника якщо один із них на 20°

більший за інший.2) Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника якщо один із них у 4 рази менше від іншого​

Ответы на вопрос

Отвечает Семигута Максим.

Ответ:

1) 35° і 55°

2) 72° і 18°

Объяснение:

1) 180 - 90=90

х+х+20=90

2х+20=90

2х=90-20

х= 70:2

х=35

35+20 = 55

2) х+х:4=90

х+(1/4)х=90

(5/4)х=90 /* (4/5)

х=72

72:4=18