Точку В позначено на відрізку КМ, довжина якого 20 см. Відрізок КВ у 3 рази довший за відрізок ВМ.

Знайдіть довжину відрізка КВ. 3 см 17 см 15 см О 4 см ★ срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрюк Григорий.

Відповідь:

КВ = 15 см.

Пояснення:

1) Точка В належить відрізку КМ. КМ = 20 см.

КМ = КВ + ВМ ( 1 )

2) Відрізок КВ у три рази довший за відрізок ВМ.

КВ = 3 × ВМ ( 2 )

3) Підставимо рівняння ( 2 ) до рівняння ( 1 ):

КМ = 3 × ВМ + ВМ

КМ = 4 × ВМ = 20 см.

ВМ = 20 / 4 = 5 см.

4) Підставимо ВМ = 5 см до рівняння ( 2 ):

КМ = 3 × 5 = 15 см.