3.2 Бічна рівнобедреноГО ділиться ТОЧКОЮ дотику вписаного кола у відношенні 4:5, рахуючи від

вершини протилежній трикутника, основі. Знайдіть сторона трикутника сторони його трикутника, ЯКЩО периметр дорівнює 56 см. Можна будь ласка гарно обгрунтувати відповідь бо я ще плутаюсь . Ще якщо можливо правила​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовкун Назар.

Ответ:

Сторони трикутника дорівнюють 18см;18см;20см

Объяснение:

AB=BC;

BK:KC=4:5.

BK=4x; KC=5x.

BK=BM, Дві дотичні проведенні з однієї точки В

АМ=АР, дві дотичні проведенні з однієї точки А.

СК=СР, дві дотичні проведенні з однієї точки С.

Р=АВ+ВС+АС;

Р=2*4х+4*5х=8х+20х=28х

Р=56см

Рівняння:

28х=56

х=2

АВ=9х=9*2=18см

АВ=ВС=18см

АС=10х=10*2=20см.


Отвечает Гомулькин Никита.

Ответ:

18 см,  18 см,   20 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС,  Р=56 см. АВ=ВС;  ВК:АК=4:5.  АС, АВ, ВС - ?

Відрізки дотичних, проведених до кола з однієї точки, рівні між собою.

АК=АЕ; СМ=СЕ; ВК=ВМ

Нехай АК=АЕ=СЕ=СМ=5х см; ВК=ВМ=4х см.

АВ=ВК=4х+5х=9х см,  АС=5х+5х=10х см.

9х+9х+10х=56;  28х=56;  х=2.

АВ=ВС=18 см;  АС=10*2=20 см.