Накресліть кут MKE, який дорівнює 120°. Проведіть промінь KC так, щоб ∠MKC = 60 .° Знайдіть кут

CKE та вкажіть його вид. Скільки розв’язків має задача?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисицын Иван.

Объяснение:

1.

∠СКЕ=∠МКЕ-∠МКС=120-60=60°.

2.

∠СКЕ=∠СКМ+∠МКЕ=60+120=180°



Отвечает Белов Андрей.

На жаль, я не можу накреслити графічну ілюстрацію в цьому текстовому інтерфейсі, але я можу пояснити розв'язок задачі словами.

1. Кут MKE дорівнює 120°. Це означає, що ми маємо накреслити кут, у якому точка K знаходиться між точками M і E, і цей кут дорівнює 120°.

2. Проведіть промінь KC так, щоб ∠MKC = 60°. Це означає, що кут між променем MK і променем KC дорівнює 60°.

3. Знайдіть кут CKE. Кут CKE буде сумою кутів ∠MKC і ∠MKE. Оскільки ∠MKC = 60° і ∠MKE = 120°, то ∠CKE = ∠MKC + ∠MKE = 60° + 120° = 180°.

4. Кут CKE дорівнює 180°. Він є прямим кутом, оскільки його величина дорівнює 180°.

5. Задача має один розв'язок, оскільки задані кути MKE і MKC є фіксованими, тому кут CKE має одну і єдину величину, яка дорівнює 180°.