Один з кутів що утворилися при перетині двох прямих на 64 градуси більше іншого,знайти ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Яночка.

Ответ:

1 кут=58*
2 кут=122*

Объяснение:
нехай один з кутів -х*, тоді другий=(64+х)*
маємо рівняння:

(64+х)+х=180*, як суміжні кути

64+2х=180

2х=116

х=58 —1 кут

64+х=64+58=122 —2 кут

Отвечает Янчинський Максим.

Відповідь:

122'; 58'

Пояснення:

кут 1=х,кут2=х+64

сума суміжних кутів при перетині прямих дорівнює180'

Х+(Х+64)=180

2х=116, х=58

кут 1=х=58',кут 2 =х+64=58+68=122'

122'+58'=180'