два внутрішні кути трикутника відносяться як 5:9,а зовнішній кут при третій вершині дорівнює 140

градусів.Знайти кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Машин Виталий.

Ответ:

14ціл2/7°;25ціл5/7°;

Объяснение:

Сума кутів трикутника дорівнює 180°

Перший кут 5х;

Другий кут 9х.

Третій кут 140°

Складаємо рівняння

5х+9х+140°=180°

14х=180-140

14х=40

х=40/14

х=2ціл12/14

х=2ціл6/7

Перший кут 5х, підставляємо значення х.

5*20/7=100/7=14ціл2/7°

Другий кут 9х, підставляємо значення х.

9*20/7=180/7=25ціл5/7°