довжина основи прямокутного паралелепіпеда дорівнює 2 см а висота 3 см. Знайдіть обєм та площу

головної поверхні паралелепіпеда якщо діагоналль паралелепіпеда дорівнює 7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Бекежанова Жибек.

Ответ:

Объяснение:

V=Sосн.h=а²h=2²*3=12 см³

Sосн=а²=2²=4 см²

Sбічн.=4*а*h=4*2*3=24  см²

Sповн.=2Sосн+Sбічн=2*4+24=8+24=32 см²