квадрат і прямокутник мають рівні площи. Периметр квадрата 32 см, а одна зі сторін прямокутника — 8

см. Знайти площу прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Бандурин Артем.

Ответ:

сторона квадрата=периметр/4=24/4=6, площа квадрата=сторона в квадраті=6*6=36, сторона2 прямокутника=площа/сторона1=36/4=9

Объяснение: