Знайти площу паралелограма сторони якого 12 см і 14 см, а більша висота дорівнює 7 см. Прошу

помогите))))))

Ответы на вопрос

Отвечает Чернятин Дмитрий.

Ответ:

84 см²

Объяснение:

Більша висота паралелограма та, що проведена до меншої сторони.

Sпаралелограма=a*h=12*7=84 см²