Сторони двох квадратів відносяться 2:3 .Сторона п'ятикутника з меншим пертметром дорівнює 12 см.

Знайдіть сторону п'ятикутнтка з більшим периметром. Пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.

Ответ: 1квадрат ровен 2х 2квадрат ровен 3х

Складаем уровнение 2х+3х=12

5х=12

Х=12÷5

Х=2,4

2,4×3=7,2

12-7,2= 4,8( 3 сторона)

4,8÷2=2,4(4сторона)

2,4(5сторона)

Объяснение: