Відносно якої з точок симетричні точки С(3 5 6) і D(-1 -3 4)


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Денис.

Ответ:

B(1; 1; 5)

Объяснение:

Точки C i D симетричні відносно деякоi точки B, якщо B - середина вiдрiзка CD, тобто потрiбно знайти координаты середины CD

Обчислимо за формулою координат середини вiдрiзка:

B(\frac{3 + (-1)}{2};  \frac{5 + (-3)}{2}; \frac{6 + 4}{2}) = B(\frac{2}{2};  \frac{2}{2}; \frac{10}{2}) = B(1; 1; 5)