Допоможіть скласти рівняння до задачі: На 1 полиці у 5 разів меньше книг,ніж на 2.Скільки книжок на

кожній полиці,якщо на обох полицях разом 48 книжок.

Ответы на вопрос

Отвечает Соленых Артем.

Ответ:

1 полка -8книг

2полка -40книг

Пошаговое объяснение:

Х+5Х=48

6Х=48

Х=48/6=8книг

48-8=40 книг или 5Х=4*8=40книг