Знайдіть площу трикутника , гіпотенуза якого 17 см , а один з катетів 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Нехай гіпотенуза с=17 см, катет а=8 см. Знайдемо  катет в за теоремою Піфагора:

в²=с²-а²=289-64=225;  с=√225=15 см

S = 1\2 * 8 * 15 = 60 cм²

Відповідь: 60 см²