Пожалуйста,срочно помогите!!! Промінь OC бісектриса кута AOB знайдіть AOB,якщо AOC = 60 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Нурлыбекова Гульназ.

Якщо кут АОС=60 градусів, то і кут СОВ=60 градусів (за властивістю бісектриси кута).

Отже, кут АОВ=АОС+СОВ=60+60=120 градусів.

Відповідь: 120 градусів.