Знаючи площу прямокутного трикутника S і один катет А, знайти його периметр. Допоможіть будь

ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Гришина Анастасия.

s=0.5*a*b

b=2S/a

c = sqrt(4SS/aa+aa)

P = a + 2S/a +sqrt(4*S*S/a^2+a^2)    -----это ответ