Периметр рівнобедриного трикутника дорівнює 37 см. Знайдіть бічну сторону трикутника, якщо його

основа дорівнює 11 см

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Дашка.
P=37
a=11
b=c
b+c=37-11=26
b=26:2=13
c=26:2=13