Знайти кути паралелограма якщо один з них у 5 раз більший за другий


Ответы на вопрос

Отвечает Мурашов Даниил.
X і 5x– це два кути
x = 180/6
x= 30
5x=5*30=150
один кут=30°
другий кут=150°