1) знайти кути паралелограма якщо один з його кутів = 63° 2) знайти кути паралелограма якщо сума

двох кутів= 134° 3) периметр 80 см знайти скорони паралелограма якщо одна з них на 14 см менша за другу Срочно 8 клас только пожалуйста распишите условия Даю100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Бережная Диана.

1)

сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, становить 180°

63+х=180

х=117

невідомий кут дорівнює 117°

протилежні кути паралелограма рівні, отже

Відповідь: 63°, 63°, 117°, 117°

2) якщо сума двох кутів 134°, то це гострі кути,

∠1=∠3=134:2=67°

∠2=∠4=180-67=113°

Відповідь: 67°, 67°, 113°, 113°

3) напівпериметр паралелограма (сума суміжних сторін) 80:2=40 см

нехай одна сторона х см, тоді друга х-14 см

х+х-14=40

2х=54

х=27

Одна сторона 27 см, друга сторона 27-14=13 см.

Відповідь: 27 см   13 см   27 см   13 см.