Діагональ  осьового перерізу циліндра нахилена до площини основи під кутом 45.Знайдіть площу

повної поверх.,якщо висота 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

1)Рассмотрим треугольник АСД(прямоугол.)

СД = ОО1=Н=8 см

СД/АД = tg угла САД

АД = СД/tg углаСАД = 8/ tg 45=8/1 = 8 (cм)

R = А О1=О1Д=8/2=4(см)

2) Sпол. цил. = 2ПRН(R + Н) = 2П *4(4=8) = 2П*4*12=96П(см квадратных)

Ответ: Sпол. цил. = 96П(см квадратных)