Один із кутів при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 35°. Знайти інші кути.срочно только с

полным розвязыванием задачи даю 100​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Углы при основании равнобедренного треугольника равны между собой

<1=<2=35*
<3=180-35•2=110*

Объяснение:

Отвечает Кулаков Егор.

Відповідь:

Для розв’язання цього завдання потрібно скористатися властивістю рівнобедреного трикутника, за якою кути при основі рівні між собою. Оскільки сума кутів трикутника дорівнює 180°, то можна знайти вершинний кут за формулою:

вершинний кут = 180° - 2 * кут при основі

Підставляючи дані з умови, отримуємо:

вершинний кут = 180° - 2 * 35° = 110°

Таким чином, інші кути рівнобедреного трикутника дорівнюють 35° і 110°.

Пояснення: