1. Знайдіть периметр трикутника, якщо одна його сторона 15 см, друга - на 17 см більша за першу, а

третя сторона вдвічі менша від другої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрина Наташа.

Ответ:

1 сторона = 15 см

2 сторона = 15+17= 32 см

3 сторона = 32:2=16см

Периметр (Р) = 15+32+16 = 63см

Відповідь 63 см

Объяснение:

думаю правильно